INWESTYCJE

Niżna Łąka

Inwestycja składająca się z czterdziestu czterech budynków w nowoczesnej zabudowie szeregowej, z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi w cichej i zielonej okolicy.

Boguchwała

Inwestycja, która zaoferuje w sumie 226 lokali.

Sędziszów Małopolski

Inwestycja, która zaoferuje łącznie 168 lokali mieszkalnych. W pierwszym etapie powstaną 42 mieszkania w bloku 7 piętrowym, w kolejnym dwa bloki 11 piętrowe z łącznie 126 mieszkaniami.

Nowa Sarzyna

Inwestycja obejmuje budowę 74 lokali mieszkalnych. Budynek mieszkalny wielorodzinnego o pięciu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej. W budynku zaprojektowano dwa osobne segmenty obsługiwane przez osobne klatki schodowe oraz dźwigi osobowe.

Dynów

W budynku projektuje się trzy segmenty, każdy z segmentów posiadać będzie osobną klatkę schodową z dźwigiem osobowym, obsługującym każdą kondygnację. Na każdej kondygnacji nadziemnej projektuje się 9 lokali mieszkalnych. W budynku projektuje się w sumie 45 lokali mieszkalnych.

Leżajsk

Inwestycja obejmuje budowę lokali mieszkalnych w ilości 60 szt. Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne o trzech i czterech kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej, w której znajduje się garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi.

Jarosław

Inwestycja obejmuje budowę lokali mieszkalnych w ilości 60 szt. Budynek mieszkalny wielorodzinnego o czterech kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej jednej podziemnej, w której znajduje się garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi. W budynku zaprojektowano pięć segmentów obsługiwanych przez osobne klatki schodowe oraz dźwigi osobowe.

Wietrzychowice

Inwestycja w Gminie Wietrzychowice to 12 lokali mieszkalnych o powierzchni od ok. 44 do ok. 72 metrów kwadratowych. Powstają one w wyniku gruntownego remontu dawnej szkoły.